Server

Connect now using the IP mc.abyssal.cz
There are currently players online.

Discord

Connect with the link discord.gg/rRVz7Vu
There are currently 32 users online.
Vítejte na Abyssalu!
Pro plné využití našeho webu se přihlaš/zaregistruj :)

KuboKuba
Majitel

72 posts
59 topics

IGN: KuboKuba
13 days ago

Jak jste si již mnozí všimli, poslední týdny nevychází skoro žádné updaty a na serveru se moc věcí nehýbe, ať se jedná o tickety, eventy, top votery, nebo třeba řešení bugů.... Jak se říká, každá životní etapa musí jednou skončit. A končí i etapy herní, konkrétně dneškem pokládám svoji pozici hlavního admina definitivně na hřebík. Jak jsem výše zmínil, uplynula doba, kdy se na serveru nic viditelného nedělo, ovšem jsem stihl zařídit poměrně hodně věcí a těší mě, že konečně mohu tuto zdánlivou neaktivitu veřejně, spolu se svým odchodem, pořádně odůvodnit!

Nakoukneme-li pod mlhavou pokličku, zbystříme Abyssal, konkrétně projekt Abyssal.cz. A po takovém úvodu se nám nabízí hromada příslovcí - kdo, co, kde, kdy, proč, jak... Není v mých silách obsáhnout v takto kratičkém článku odpovědi na všechny otázky. Stejně tak si myslím, že ani většina nemá chutě číst eseje o změnách serveru. Abych vás, jež jsem ještě neodradil, tu nějak udržel, pokusím se zodpovědět alespoň pár kritických otázek: Takže můžeme začít rovnou vysvětlením co Abyssal je! Kdybych to velice zjednodušil z pohledu hráče, jedná se jen o "reskin" serveru. Plus ještě maličká změna ve vedení. Majitelem tohoto projektu jsem já. Na otázku proč se tak děje odpovím jen, že vše šlo bez obtíží krásnou dohodou s majitelem projektu EoE, Dejvem, jež mi server kompletně celý přenechal, za což mu patří obrovské díky a respekt!! :heart:

Samozřejmě, mění se odkaz na web, ip adresa serveru, instagram, a zkrátka vše spojené se starým názvem je touto dobou přejmenováno na Abyssal, případně Abyssal.cz. Staré odkazy vás ještě pár dní budou přesměrovávat na nové, tudíž máte chvíli si zvyknout, pokud chcete hrát bez problémů na serveru i nadále, přidejte si do MC adresu play.abyssal.cz a hlasovat choďte přes naše stránky https://abyssal.cz.

Na updatu spolupracovali: Gilgamesh, Ondřej Smutný, Matík, a především, Dejv <3 ! :)

:)